Кошик
2 відгуків
W W W . W A L L - i . C O M . U A
+38050 596 34 59
+38093 596 34 59

Етапи будівництва дерев'яних будинків зі зрубу

Приватний будинок з натуральної деревини – це дуже красиво, затишно, тепло, атмосферно. Крім того, будівництво дерев'яного будинку зі зрубу здійснюється швидше, в порівнянні з цегляними, залізобетонними будівлями, а кошторис виявляється істотно дешевше. Для зведення будинку зі зрубу ви можете звернутися в нашу компанію. Ми в найкоротші терміни здійснимо проектування будівлі, підберемо кращі матеріали, виконаємо всі інші етапи будівництва. Крім житлових котеджів, ми готові побудувати для вас дерев'яну лазню або маленький літній будиночок.

 

Основні етапи виготовлення будинки зі зрубу

 

Щоб звести надійний, сучасний дерев'яний будинок, слід пройти такі етапи:

• індивідуальне проектування з урахуванням всіх ваших побажань;
• добірка матеріалів (зруб, брус різних видів);
• доставка матеріалів на будмайданчик;
• складання конструкції будинку;
• забезпечення вентиляції і оптимальних гігієнічних умов;
• внутрішні роботи: підбір меблів, виготовлення сходів і т. д.

Кожен етап обговорюється індивідуально, встановлюються строки, розмір кошторису. Наші досвідчені майстри із задоволенням виготовлять для вашого будинку оригінальну і практичну дерев'яну меблі, зручні сходи з найкращих матеріалів: сосни, вільхи, дуба.

 

Особливості проектування дерев'яних будинків і їх будівництво

 

Замовляйте послуги проектування і будівництва дерев'яного будинку, в якому будете жити ви або ваші родичі, в нашій компанії. У нас є великий досвід у подібних роботах, яким ми із задоволенням з вами поділимося. Зведена будівля стане вашим улюбленим місцем для відпочинку, відновлення сил і проведення часу з близькими людьми. Всі проекти будівель індивідуальні, комфортні, з хорошим дизайном. З такого будинку просто не захочеться виходити!