Кошик
2 відгуків
W W W . W A L L - i . C O M . U A
+38050 596 34 59
+38093 596 34 59

Метизи

Метизи – група різноманітних інструментів і деталей, виготовлених з металу (власне, термін виник від скорочення двох слів). Метизи включають велику групу товарів (саморізи по металу і дереву, інші кріплення тощо). Можуть бути виготовлені з алюмінію, сталі, міді та інших металів.

 

Види металовиробів по металу і дереву

 

Такі вироби діляться на два виду:

Побутові. Сюди відносяться товари, що використовуються в побуті, наприклад інструменти сільського господарства (пилки, секатори, лопати, вила), ножиці.

Промислові. До цієї категорії відносяться всілякі заклепки, гаки, кріплення, цвяхи та інші. У свою чергу промислові метизи поділяються на роз'ємні (які мають різьбу, і можуть використовуватися багаторазово, наприклад саморізи по дереву або металу) і нероз'ємні. До цієї групи товарів також належать металеві канати, дріт і ін

 

Кріплення, саморізи по металу і дереву та інші металовироби

 

На нашому сайті представлені саморізи, кріплення побутового та промислового характеру. Ціни на наші товари в середньому на 10-20% нижче середньоринкових. З питань застосування, а також деталі щодо товарів, оплати і доставки ви можете дізнатися у наших консультантів.